Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Šíma

Kocourek Šíma se toulal několik dní po Veltrusích. Nakonec se usadil u vily se zahradou, kde majitelé krmí svoje kočky. Paní se o Šímu postarala, ale bohužel její kocour byl jiného názoru, kotě bil a vyháněl. Šíma je neobyčejně milý a přátelský. Miluje chování v náručí a spaní na klíně. Vůbec se nebrání kontaktu s dalšími zvířaty.
6.1.2018 – Kocourek Šíma se vrátil ke svému majiteli. Tenhle fešák se nějakým záhadným způsobem zatoulal 10 km daleko od svého domova.

Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna06.01.2019
Stáří kočky 1 rok a 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...