Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Filip

Kocoura Filipa jsme přijali od majitelů, kteří ho už kvůli jeho zdraví nechtěli. Bohužel Filip je epileptik a musí brát 2x denně prášky. Kocour je moc krásný a jakmile si zvykne na změnu, je i velmi mazlivý. V novém domově může být i sám. Vzhledem k epilepsii, může být pouze v bytě.

11.4.2018 – Filip se po povinné karanténě přestěhoval mezi ostatní kočky do domu. Je hodný a rád se mazlí. Bohužel je také submisivní a ostatních koček se dost bojí. V novém domově bude raději bez dalších zvířat.

V prosinci 2019 našel Filip nový domov. Bohužel nová majitelka nedokázala skloubit zaměstnání s pravidelným podáváním léků a Filipa musela po měsíci vrátit. První dny byl kocourek dost naštvaný a změna prostředí z bezkočičí domácnosti na naší kočičí se mu vůbec nelíbila. Tak doufáme, že si brzy zvykne a vše bude v pořádku.

24.2.2020 – Filip už je v pohodě a vše je v pořádku. Mazlí se a dokonce už začal jíst s ostatními. Což nikdy nedělal. Jojo, láska prochází žaludkem.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Naši nemocní
Stáří kočky 5 roků a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...