Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Esmé

Plachou Esmé jsme přijali poté, co si krmička všimla, že má problém se srstí a díky tomu se také zjistilo, že se nejedná o kocoura, ale o kočku a navíc vysoce březí.

13.5.2020 kočička porodila. Zatím nevíme kolik a jakého pohlaví prckové jsou. Nechceme Esmé zbytečně stresovat. Navíc nám ani nedovolí se do boudičky podívat.

24.5.2020 – vyfotili jsme Esmé i s prcky v jejich boudičce. Vypadá to, že má tři koťata – z toho dvě jsou tříbarevné holky.

29.7.2020 – milá Esmé odchovala tři krásné holky. Bohužel mají její povahu a zatím se nám nepodařilo je vymazlit. Esmé je také stále nedůvěřivá. Je vhodná jako společnice k další kočce.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 2 roky a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...