Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Crue

Mouratobílou Crue jsme spolu s jejími prcky přijali z velké továrny kde zvířata nesmějí být. Crue je zatím tvrdý oříšek. Je plachá a hlídá každý náš pohyb, ale koťata před námi naštěstí nebrání.

5.3.2018 – Crue je stále zapeklitý oříšek pro naše vymazlovací depozitum. Velmi plachá kočičí kráska je stále hodně opatrná, není divu po tom co už zažila. Paradoxně nám s ní pomáhají plaché želvinky Selma a Patty. Myslíme, že je ráda, že apartmá sdílí s nimi. Teď doufáme, že tím jak se želvinky pomalu osmělují, tak ji jednoho dne vylákají na pořádný průzkum depozita a snad si ji i pohladíme.

11.6.2019 – tato tichá kočičí kráska je stále velmi opatrná, ale s gustem si užívá služeb místního depozita, bezpečí a bezstarostnosti, které zde má. Úplně nejlepší to je, když uslyší známý zvuk cinkáni misek, či se z kuchyně line libá vůně dobrot. Je v ní mazlivost, hravost i zvědavost, ale toto vše projevuje jen vůči zvířecím kamarádům.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumBó a Pa
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 4 roky a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 502017
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...