Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Crue

Mouratobílou Crue jsme spolu s jejími prcky přijali z velké továrny kde zvířata nesmějí být. Crue je zatím tvrdý oříšek. Je plachá a hlídá každý náš pohyb, ale koťata před námi naštěstí nebrání.

5.3.2018 – Crue je stále zapeklitý oříšek pro naše vymazlovací depozitum. Velmi plachá kočičí kráska je stále hodně opatrná, není divu po tom co už zažila. Paradoxně nám s ní pomáhají plaché želvinky Selma a Patty. Myslíme, že je ráda, že apartmá sdílí s nimi. Teď doufáme, že tím jak se želvinky pomalu osmělují, tak ji jednoho dne vylákají na pořádný průzkum depozita a snad si ji i pohladíme.

11.6.2019 – tato tichá kočičí kráska je stále velmi opatrná, ale s gustem si užívá služeb místního depozita, bezpečí a bezstarostnosti, které zde má. Úplně nejlepší to je, když uslyší známý zvuk cinkáni misek, či se z kuchyně line libá vůně dobrot. Je v ní mazlivost, hravost i zvědavost, ale toto vše projevuje jen vůči zvířecím kamarádům.

24.8.2019 – Mouratobílá Crue musela být dnes bohužel uspána. Již několik dnů nejedla ani nepila. Doufali jsme, že infuzní terapie a atb jí pomůžou. Bohužel se tak nestalo. Krevní testy sice ukázaly na problémy s játry, ale přeci jen jsme věřili, že léčba zabere. Bohužel se tak nestalo a tak jsme nechali Crue v klidu odejít. Je nám to moc líto.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumBó a Pa
StavOpustili nás
Kočka zemřela24.08.2019
Stáří kočky 4 roky a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...