Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Bača

Zbídačeného kocourka Baču našla před domem naše dobrovolnice Daniela, která ho ihned odvezla na veterinu. Starý mourek má infuzní terapii kvůli ledvinám, aby mohl podstoupit narkózu, při které mu doktoři vyčistí velký absces pod okem. Ten mu bohužel praská směrem do tlamky a kocourek tak nemůže pořádně jíst. Doufáme, že léčba zabere a Bača tady ještě nějaký ten rok pobude.

11.5.2018 – Bača se zatím drží a je mu trošku lépe. Už se mu nelíbí být sám na kapačkách, takže trochu zlobí. Zjistil, že doktoři jsou hodní a umí pohladit, tak se dožaduje jejich pozornosti.

16.5.2018 – Mourek Bača nás dnes opustil. Z abscesu se bohužel vyklubal neoperovatelný nádor. Bohužel. Moc nás to mrzí.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavOpustili nás
Kočka zemřela16.05.2018
Stáří kočky 10 roků a 2 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníNE

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...