Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Aranka

Aranka se k nám dostala poté, co její majitel zemřel a kočička se toulala spolu se svojí mámou po okolí. Naštěstí je Aranka hodná a mazlivá, takže si u nás rychle zvyká. Kočička má po starém úrazu nepohyblivou pravou přední nohu, má ji zkroucenou. To jí však v pohybu vůbec neomezuje a vše zvládá v pohodě. Vzhledem k jejímu hendikepu je vhodná pouze do bytu.

Aranka je čistotná, mazlivá a velmi akční. Miluje kočičí hry a když zrovna není po ruce někdo na hraní, tak si vystačí s vlastním ocáskem. Má moc ráda chování v náručí a je vhodná jako parťák k další kočce/kocourovi. V novém domově si musí chvilku zvykat, ale jakmile ho pojme za svůj, je jí všude plno. Při servírování kočičího jídla nás popohání pomňoukáváním a doprovází od přípravy až ke své misce.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.01.2019
Stáří kočky 4 roky a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...