Virtuální adopce – kočky, které nikdo nechce

19.2.2024

Václavka je třetí „nejdéle sloužící“ kočka v našem útulku. Dostala se k nám už v roce 2015!
Majitelka jí zemřela, a tak se stěhovala Václavka k nám. Hned první rok začala chřadnout a testy ukázaly špatnou činnost štítné žlázy. Během dalších let jsme postupně našli správnou medikaci a kočička si celou dobu spokojeně žije v jednom z našich depozit. Stejně jako Eulálie, i ona je ve svém „přechodném“ domově spokojená a vlastně jí tam nic nechybí.
Ale pořád jsme útulek, a tam by se kočky hromadit neměly. Měly by nacházet své nové rodiny a uvolnit tak místo dalším potřebným kočkám.
Václavka je zapojena do projektu virtuální adopce. Ten najdete na našem webu a automaticky se do něj dostávají kočky, které jsou u nás déle než rok. Aktuálně jich takových je 29. Rekordmanem je Birdy, který u nás bude v dubnu 11 let.
Sekce „virtuální adopce“ nám má pomoci s hrazením výdajů za právě takové kočky, jako je Václavka a Birdy. Protože i ony potřebují pravidelně očkovat, odblešovat, odčervovat, krmit a vyměňovat stelivo. Plus zrovna Václavka celé ty roky potřebuje svou medikaci a také chodí na krevní testy.
https://devet-zivotu.cz/kocka/vaclavka/
Prohlédněte si odkaz a třeba si tam zrovna vy vyberete kočičího parťáka nebo parťačku. A pokud ne, tak alespoň někoho adoptujte virtuálně a přispívejte pravidelně. Aby byl příspěvek na účet přesně odlišitelný, má každá kočka v adopci svůj variabilní symbol. Pokud tedy pošlete příspěvek na náš účet s variabilním symbolem určité kočky, budeme přesně vědět, na co peníze použít. Například Václavka má VS: 332015 (č. účtu: 2800060940/2010). ;)
https://devet-zivotu.cz/kocky/virtualni-adopce/
Děkujeme