Thor se představuje

20.6.2022

Dobrý den, já jsem Thor. Packu na to.
Tento asi roční kocour byl nalezen zapadlý mezi stavebním materiálem na jedné zahradě. Nálezci ho vzali na veterinu a odtud se stěhoval k nám. Thor má ve špatném stavu obě oči a navíc má poruchu motoriky. Čeká ho tedy asi ještě nejedna operace. Podle vyšetření kočičího oftalmologa na jedno oko nevidí vůbec a na druhé jen málo. Pravděpodobně je v tomto stavu již od narození. Porucha motoriky a hlava na stranu bude asi důsledek prodělané panleukopénie.
V tuto chvíli dostává léky a na začátku července ho čeká kontrola. Je to tedy adept na další velký projekt na Kočičím přání, protože jeho ošetření a případné operace asi nebudou z nejlevnějších. Nejdříve ale musíme vybrat na antiparazitika pro toulavé kočky na jednom našem krmném místě. I za Thora tedy prosíme o jakýkoliv příspěvek na náš transparentní účet 2800060940/2010 s variabilním symbolem 100001124.
https://www.kociciprani.cz/projekt/1124-antiparazitika-pro-toulavky

Thor si na svůj nový domov asi ještě chvilku bude muset počkat. Nicméně pokud vás opravdu zaujal, je možné si ho rezervovat po domluvě s depozitní tetou Alenou (info@devet-zivotu.cz, 733 550 296). Je to moc hodný a mazlivý kocour, při převozech i na veterině se chová vzorně a bude to tedy časem skvělý parťák do bytu či domku bez možnosti chodit ven.
https://devet-zivotu.cz/kocka/thor/