Brook

Malou Brook s jejím bratrem Creekem jsme přijali z průmyslového areálu v Rudné u Prahy. Jejich matka tam zatím z nedostatku kapacity zůstala, už je vykastrovaná, ale tamní prostředí není vůči kočkám vůbec přívětivé, neměla by tam tedy zůstávat trvale. Obě koťata byla velmi drobná, hubená a měla silný průjem. Brook musela dokonce opakovaně na kapačky. Průjem se zlepšil, ale ještě není úplně zdravá. Nyní jí je už dobře, hraje si a mazlí se jako o život.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.01.2015
Stáří kočky 9 roků a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

26.01.2015
Zdravím při pondělku, tak to trvalo jen do sobotního večera :) v neděli už řádila od samého rána, k mému překvapení se naháněla s jinak nerudnou Bětuškou, Eliška se váhavě zapojila až v neděli k večeru. Čekala jsem delší proces, všechny tři mě mile překvapily. V neděli už skákala ke mě na postel, a když jsem se po obědě natáhla, tak se natáhla se mnou :)) je to mazel! :)
24.01.2015
tak Brook se pomalu zabydluje, ale u ní to bude trochu na déle :) má velký strach v podstatě ze všeho, nelíbí se jí zvuky, prudké pohyby, po bytě se tak jako opatrně plíží... je opatrná celkově. Ale včera se zabalila do záclony, tam se jí moc líbilo. Čas tráví většinou pod postelí, kde jí slyším, jak něco kutá a odkud si jí občas vytáhnu a pomazlím, ráno už i vrněla a mazlila se jako o život. Ty dvě trubky se jí bojí, tak se zdekovaly do kuchyně a bydlí dobrovolně tam :) ale to se zvládne :)