Kočky, které nikdo nechce

5.2.2024

Kočky, které nikdo nechce – i tak by se dala popsat naše sekce „virtuální adopce“. Najdete ji na webu a automaticky se do ní dostávají kočky, které jsou u nás déle než rok. Aktuálně jich takových je 29. Dvacetdevět koček, které jsou u nás více než rok, protože prostě nikoho nezaujaly. Rekordman je zrzavý kocour Birdy, který u nás v dubnu bude 11 let! Tam se ani nedivíme, že ho nikdo nechce – je to nevypočitatelný zabiják, který po letech v depozitu vzal na milost akorát depozitní tetu a strejdu. Na ostatní návštěvy nečekaně útočí (občas i na tetu se strejdou).
Sekce „virtuální adopce“ nám má pomoci s hrazením výdajů za právě takové kočky, jako je Birdy. Protože i on potřebuje pravidelně očkovat, odblešovat, odčervovat, krmit a vyměňovat stelivo. A to je naštěstí Birdy kocour zdravý, takže jsme s ním za ty roky prakticky neměli starosti.
https://devet-zivotu.cz/kocka/birdy/
Prohlédněte si odkaz a třeba si tam zrovna vy vyberete kočičího parťáka nebo parťačku. A pokud ne, tak alespoň někoho adoptujte virtuálně a přispívejte pravidelně. Aby byl příspěvek na účet přesně odlišitelný, má každá kočka v adopci svůj variabilní symbol. Pokud tedy pošlete příspěvek na náš účet s variabilním symbolem určité kočky, budeme přesně vědět, na co peníze použít. Například Birdy má VS: 242013 (č. účtu: 2800060940/2010). ;)
https://devet-zivotu.cz/kocky/virtualni-adopce/