Eulálie svou lásku pořád nenašla

12.2.2024

Kočička Eulálie je u nás od dubna 2014 a brzy ji tedy čeká oslava 10 let u Devíti životů. Nebo ne? Stále doufáme, že tato nekontaktní bílomoura najde svůj nový domov a nebude v našem útulku až do konce svých dnů. Ono jí tu popravdě nic moc nechybí – je už spoustu let v jednom depozitu, kde si zvykla na depozitní tetu i další zvířata, ale pořád je to útulek, a tam by se kočky hromadit neměly. Měly by nacházet své nové rodiny a uvolnit tak místo dalším potřebným kočkám.
Eulálie je zapojena do projektu virtuální adopce. Ten najdete na našem webu a automaticky se do něj dostávají kočky, které jsou u nás déle než rok. Aktuálně jich takových je 29. Rekordmanem je Birdy, který u nás bude v dubnu 11 let. Eulálie jen o rok méně.
Sekce „virtuální adopce“ nám má pomoci s hrazením výdajů za právě takové kočky, jako je Eulálie a Birdy. Protože i ony potřebují pravidelně očkovat, odblešovat, odčervovat, krmit a vyměňovat stelivo. A to jsou naštěstí Eulálie i Birdy kočky zdravé, takže jsme s nimi za ty roky prakticky neměli starosti.
https://devet-zivotu.cz/kocka/eulalie/
Prohlédněte si odkaz a třeba si tam zrovna vy vyberete kočičího parťáka nebo parťačku. A pokud ne, tak alespoň někoho adoptujte virtuálně a přispívejte pravidelně. Aby byl příspěvek na účet přesně odlišitelný, má každá kočka v adopci svůj variabilní symbol. Pokud tedy pošlete příspěvek na náš účet s variabilním symbolem určité kočky, budeme přesně vědět, na co peníze použít. Například Eulálie má VS: 292014 (č. účtu: 2800060940/2010). ;)
https://devet-zivotu.cz/kocky/virtualni-adopce/
Děkujeme