Dobrý skutek na druhou

26.3.2023

Chtěli bychom se s vámi podělit o jeden náš čerstvý zážitek – dobrý skutek na druhou. Určitě jste zaregistrovali, že každý rok děláme náš vlastní kalendář a na rok 2023 byl s tématem kočičích očí. V polovině února nám jich v e-shopu zbývalo přes 20 kusů a v tu chvíli udělal náš dlouhodobý podporovatel, pan Zdeněk, objednávku na všechny kusy s tím, že už sám doma náš kalendář má a byla by škoda, aby nedělaly radost dál, tak ať je rozdáme. Našim pomocníkům či potřebným. Zcela dojati jsme tedy rozhodili sítě a poptali se, komu by náš kalendář mohl udělat radost. Postupně jsme je pak rozdali těm, kteří nám pomáhají a také do několika neziskových organizací.
Tímto vám představujeme paní Jiřinku, která bydlí v Domově Přístav (zřízeném Armádou spásy) a miluje kočky. Moc ráda by si svůj pokoj vyzdobila fotografiemi koček, a tak jí náš balíček s kalendáři a časopisy udělal velkou radost. Jak můžete vidět, moc obrázků na stěně ještě nemá, takže pokud máte doma obrázky koček (ne nakreslené, ale fotografie), Jiřinka bude mít obrovskou radost, když jí je pošlete.
Adresa: Armáda spásy v České republice, z.s., Centrum sociálních služeb Bohuslava Bureše, DOMOV PŘÍSTAV, Sněženková 2973/8, PRAHA 10, 106 00 – heslo Jiřinka.
A my bychom tímto chtěli ještě jednou moc poděkovat panu Zdeňkovi, že nám umožnil takovou radost udělat. :)