Denimka

Denimka je hodná bílomourovatá kočka se sklony k velkému mazlení. Určitě je bude ráda rozvíjet v novém domově, pokud zde bude k této činnosti pobízena. Doporučujeme ji do klidnější domácnosti k další kočce. Můžete si s ní vzít i některou z jejích příbuzných, o které se také staráme. Denimka byla dosud zvyklá na život v bytě ve skupině zhruba 10 koček a jednoho psa. Svůj původní domov musela opustit z důvodu stěhování majitelky do menšího bytu. Denimka je bezproblémová, čistotná, vhodná pouze do bytu, venku nikdy nebyla.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumFrantiška - Praha 5
StavNašli domov
Kočka byla umístěna27.09.2014
Stáří kočky 13 roků a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

19.12.2014
Dobrý den paní Kernová, posílám pár fotek Denimky (nyní Ťapinky) a zároveň Vám chceme popřát krásné prožití svátků vánočních a jen vše dobré v novém roce. Jinak Ťapinka je hrozně hodná a hlavně mazlivá, jsme moc rádi, že ji máme.