Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Woods

Malého Woodse jsme přijali spolu s bráchou Tigerem poté, co jejich mámu přejelo auto. Původně měli do útulku dorazit později, až po odstavení. Woods je stejně jako jeho brácha akční a mazlivý. I když to mazlení je zatím až na posledním místě. Přednost dává hlavně prozkoumávání okolí. Vhodný pouze do bytu.

25.10.2018 – Po přesunu do depozita se Woods okamžitě adaptoval, hned začal zkoumat prostředí a seznamovat se s ostatními kočkami (v pohodě zvládl jak syčícího kotěcího společníka Mráčka, tak velké dospělé kočky). Woods i jeho bráška Tiger jsou úžasní mazlíci – chodí nás vítat ke dveřím, jakmile si sedneme, hned máme někoho z nich na klíně (většinou se snaží vyšplhat co nejblíže k obličeji a tulit se), doprovázejí nás po bytě, jsou to taková kočkoštěňata. V novém domově by měli mít psí nebo kočičí společnost, případně by majitelé měli být hodně doma a věnovat se jim.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna04.11.2018
Stáří kočky 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...