Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Trója

Drobná želvovinová kočka Trója pro nás od počátku byla takovým malým Trojským koněm. Už při příjmu jsme věděli, že nebude úplně zdravá, ale až testy ukázaly, jak se věci mají opravdu. Jazyk má stále vystrčený kvůli problémům s dýcháním a chybějícím zubům. Přes špatnou počáteční prognózu je ale vlastně docela zdravá. Krevní testy potvrdily, že je FIV/FeLV negativní. Během léčby byla Trója naprosto jedinečná a úchvatná – potřebujete jí dát prášek? Prostě ho před ní položíte a ona ho sní. Problémy s dýcháním u ní jsou chronického rázu, ale nezabraňují jí v tom žít spokojený život. Se svou kamarádkou Danae má velmi pěkný vztah, spí spolu v jednom klubíčku, navzájem se olizují a hrají si spolu jako dvě koťata, i když už jsou to dámy středního věku. Povahou je Trója velmi milá a mazlivá, zasloužila by domov v teple a klidu, třeba u staršího osamělého člověka, nejsou zvyklé na hluk. Velmi ocení další kočičí společnost, možnost jít do nového domova společně s Danae by byla úplně nejlepší.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavNašli domov
Kočka byla umístěna01.01.2018
Stáří kočky 8 roků a 4 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

7.1.2018
Dobrý den, já Barunka, dříve Troja Vás moc a moc zdravím a přeji hezký den. Mám se dobře, jsem trochu mlsná, ale to nevadí, to jen panička má strach, abych nezhubla, když jsem tak krásná kulička. Zkouší různé mlsky, ale já mám nejraději polštářky Dreamies. Jinak jsem nepřestavitelný mazel, já bych se mazlila 24 hodin denně, ale panička chce také spát, tak poslechnu a po půl hodině večerního mazlení usnu, ale aby to panička neměla tak jednoduché, tak "naštorc" přes polštář a panička je smířená s tím, že bude spát pod polštářem, ale protože jsem navíc "ukecaná" něco jí na dobrou noc řeknu. Máme se rádi, ale fotku panička neumí odeslat, tak až k nám přijde někdo šikovný, tak ji určitě odešleme. Děkujeme za všechno já a moje panička