Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Tonda

Nemocného Tondu přivezli nálezci na veterinu Anežka, kde je teď kocourek na hospitalizaci. Toník potřebuje pořádně vykrmit a zušlechtit kožíšek. Krevní testy ukážou, jak je na tom po zdravotní stránce. Naštěstí je moc hodný a nechá si vše líbit. Takový náš Borisek č. 2.

19.11.2018 – Tonda je stále na veterině, zlobí ho průjem a krevní testy bohužel potvrdily onemocnění slinivky. Teď tedy ještě nasadit účinnou léčbu a uvidíme jestli pomůže. Toník je hodný  a trpělivý kocour, tak snad bude v pohodě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavKočky ve frontě, Naši nemocní
Stáří kočky 10 roků a 8 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníNE
OdčerveníNE

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...