Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Tiger

Malý Tiger přišel spolu s bráchou Woodsem. Mámu jim bohužel přejelo auto, tak k nám putovali dřív než bylo domluveno. Tiger je jako správný kocourek pěkný rošťák. Miluje jídlo a bráchu. Mazlení ho moc nezajímá, kolem je přece tolik zajímavých věcí, které ještě musí prozkoumat. Vhodný pouze do bytu.

25.10.2018 – Po přesunu do depozita se Tiger okamžitě adaptoval, hned začal zkoumat prostředí a seznamovat se s ostatními kočkami (v pohodě zvládl jak syčícího kotěcího společníka Mráčka, tak velké dospělé kočky). Tiger i jeho bráška Woods jsou úžasní mazlíci – chodí nás vítat ke dveřím, jakmile si sedneme, hned máme někoho z nich na klíně (většinou se snaží vyšplhat co nejblíže k obličeji a tulit se), doprovázejí nás po bytě, jsou to taková kočkoštěňata. V novém domově by měli mít psí nebo kočičí společnost, případně by majitelé měli být hodně doma a věnovat se jim.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna01.11.2018
Stáří kočky 2 roky a 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...