Galerie z domova

23.10.2021

27.12.2021


Strange

Malou Strange našel náš dodavatel kávy Longberry v Kralupech v kontejneru na papír. Kočičku vyndal, ale ta se od něj odmítala hnout a tak putovala k nám. Strange je sice dospělá, ale velikostí si nezadá s půlročním kotětem. Je hodně mazlivá, miluje jídlo a ostatní kočky ji nechávají v naprostém klidu. Potřebuje ještě zkulturnit kožíšek, ale jinak je připravená na odchod do nového domova.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.09.2021
Stáří kočky 3 roky a 11 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

27.12.2021
Dobrý den, Posílám Vám vánoční pozdrav od Strange /Enny. Kočička se zachlupatila a je nádherná! Také dostali kulodráhu, kde je naše Enny první a hraje si jak divá. Hezké svátky a šťastný nový rok.
23.10.2021
Dobrý den, dnes jsme se byli podívat na Strange a tak posílám malé info a pár fotek. Strange si maminka přejmenovala na Enny a musím říct, že od prvního dne byla hned doma. S kočičkami se sžila a vlastně je jí jedno jestli kolem někdo projde nebo ne, jen občas se pošťuchují. Baští o 106 a je to takový vylizovač všech misek, kontroluje jestli všichni dojedli a jestli ne, tak to dojí. Chodí se i mazlit a i mě, která přijela po měsíci, opatrně přivítala a nechala se hladit. Také je krásně chlupatá, holá místa zarostla a ocásek také. Hodně si hraje, je to její denní náplň, jíst, spát a hrát si.