Galerie z domova

05.10.2021

13.10.2021

05.11.2021


Stitch

Stitch a jeho tři sourozenci Gantu, Jumba a Lilo se jednoho dne objevili na zahradě nálezkyně a už tam zůstali. Hodné paní se je všechny podařilo z plašanů vymazlit a po uvolnění naší karantény putovali prckové k nám. Stitch je hodně kontaktní a hravý. Miluje jídlo a dělání neplechy. Vhodný do bytu k dalšímu zvířeti.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.10.2021
Stáří kočky 1 rok a 1 měsíc
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

5.11.2021
Sutyna a Stitch hlasi naproste primeri. Mozna i vic
13.10.2021
Dobrý den, hlásím, že Stitch, alias Mouris je již plnohodnotným členem domácnosti, je to mazel a s Šutynou jsou kámoši. Už baští z jedné misky a Šůťa přestala škodit, asi jí parťák fakt chyběl. Moc děkujeme a mějte se hezky!
5.10.2021
Hlasim, ze Stitch je prekrten na Mourise, zatim se rozkoukava a dost se boji, ale pohlazeni si uz necha libit. Sutyna nad nim sedava jako kralovna na trunu a pohrdave shlizi na sveho poddaneho. Ja jsem si ho koupila kouskem sunky, deti ma rad od prvni chvile a k muzi ziskava duveru postupne. Zatim to vypada dobre!