Galerie z domova
Šraňka

Černá Šraňka pochází z kolonie toulavek v Kralupech. Zatím je plachá a my doufáme, že se nám ji podaří plachosti zbavit.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna01.10.2017
Stáří kočky 1 rok a 11 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

25.11.2017
Dobrý den, paní Nováková:) Již pár dní se chystám, že Vám napíši, jak se daří Šraňce..Je to miláček a nejhodnější kočička na světě, moc jí milujeme a snad je u nás šťastná:) Kdyby jste viděla, jak je nenažraná :D Mají s kocourem Tomčou masíčko dvakrát denně a granule nonstop a ona pořád řve a kviká, jak má hlad, u misky je dřív, než Tom :D Moc ráda pozoruje ptactvo za oknem, za občasného kousání žaluzií. Taky si oblíbila koženkovou sedačku, na co se škrábat na kočičim stromě, když je novej gauč, žejo:) Moc ráda spinká nad topením na parapetě, nebo na posteli s námi;) Ona je u mě v nohách a kocour u Ludvíka, myslim, že to máme jasně daný:) Posílám pár foteček, někdy jí říkáme Šlapetka, neb pořád masíruje deku a šlape jako o závod:) Zdravíme a zase napíši.
4.10.2017
Vážená paní Nováková, píši nějaké to info o kočičce Šraňce:) Den ode dne je to lepší a lepší, dnes konečně vylezla zpoza postele na delší dobu a náležitě si užívala drbání a mazlení, až jsem sama překvapená. Vypadá to, že i kocour ji vzal na milost, celou ji oslintává a snad se i zamiloval, na to jak na ní první den syčel, tak ho obměkčila:) Je strašně hodná a jsem ráda, že jsme tohle rozhodnutí udělali a kočičku si adoptovali, posílám pár fotek, sice mazanice, ale snad potěší i Vás..