Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Sofča

Dobře stavěná Sofča se spolu s koťaty jednoho dne objevila na zahradě starších manželů a odmítla ji opustit. A udělala dobře. Od nálezců se jí dostalo veškeré péče včetně veterinární.

Sofí je moc pěkná a mazlivá kočka s krásnou srstí, která miluje dobré jídlo a pohodičku. Zpočátku bude opatrná, ale miska s dobrou konzervou ji uchlácholí. Její místo je na lidském klíně, kde si může sednout a soustředěně na svém člověku provádět mléčný krok.

V novém domově musí být jedináček, ostatní kočky opravdu nemá ráda. Není sice agresivní, ale bojí se jich. Může chodit i ven, ale není to podmínkou.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna05.11.2017
Stáří kočky 3 roky a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...