Galerie z domova
Šmankote

Šmankote se k nám dostala spolu se svými sourozenci (Žjoova a Sákryš), když jim byly pouhé 4 týdny – jejich máma je v tomto věku opustila. Všichni již mají své domovy, Šmankote ten svůj ale musela po roce opustit. Šmankí má krásný lesklý kožíšek a pod krkem malý bílý flíček. Je čistotná, naučená na kryté kočičí WC s hrudkujícím stelivem. V jídle je docela vybíravá a hned tak něco jí nešmakuje. Radost jí udělají konzervy Gourmet a Shiny cat. O postavu se zatím bát nemusí, protože je velmi štíhlá. Je spíše orientálního vzhledu. V novém domově by ocenila hodného zvířecího společníka. Zatím není moc mazlivá, ale zvyká si. Nedoporučujeme ji k malým dětem, protože nemá ráda hluk. Pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna18.02.2014
Stáří kočky 7 roků a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

29.02.2012
Zdravim, a posilam konecne nejake fotky z noveho domova Smankote, kterou jsem s dovolenim prejmenovala na Pompidou, aby slo hnedka poznat ze patri s MoMou (obe moje oblibene galerie) k sobe:) Takze mam doma Momise a Pompi:) Snad je z fotek patrne, ze aklimatizace probehla navysost dobre...spis me obcas devcata zlobi, kdyz na me spolecne kujou pikle:) Jen malokdy se stava, ze by od sebe byly vic jak metr...aspon staci vzdycky najit jednu...a ta druha bude nekde tam taky:) Hodne stesti s umistenim dalsim kocek, tenhleten tah se nam myslim povedl...