Galerie z domova
Shorty

Malého Shortyho našli děti před domem. Vypadalo to, že mu auto přejelo ocas. Naštěstí byl kocourek v pohodě a převoz na veterinu zvládl v klidu. Část ocasu se musela vzít, ale Shortymu to nevadí. Dovádí jako deset čertů a miluje jídlo. V novém domově by měl mít nějakého zvířecího kamaráda, aby se nenudil. Pro svou kamarádskou povahu není vhodný na život venku. Nejspíš by se hodně rychle ztratil, nebo by přišel k nějakému dalšímu zranění.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna08.08.2020
Stáří kočky 7 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

17.9.2020
Dobrý den, posílám nějaké fotky. Shinymu se daří dobře. Cpe se, roste a zlobí. Je to šťastný a mazlivý (když chce on) kocour.
11.8.2020
Dobrý den, kocourek náramně prospívá a náramně baští. Sbližování jde dobře a posílám fotky. Děkujeme.
8.8.2020
Dobrý podvečer, Shorty je v pořádku. Je to ďábel. :) Jí, čůrá, kaká, hraje si. Mnohokrát děkujeme.