Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Sáva

Mourovatá Sáva byla odchycena v roce 2010 spolu se čtyřmi prcky v Lounech. Koťata našla nové domovy a tak hledá nový domov i tahle mamina. Je moc hezká a čistotná. Bohužel je také stále nedůvěřivá a tedy nemazlící a nechytací. Jinak je hodná, není to agresivní zvíře. Odčervovací tabletku bez problémů dáme do tlamky. Jen potřebuje čas, aby si na lidi zvykla a začala jim věřit. Nabízíme do bytu k další kočce neb miluje kočičí řádění.

19.7.2016 – Sáva je stále v domácím depozitu a nejspíše u nás už zůstane. Povahově je to milá a klidná kočka. K lidem důvěru bohužel zatím nezískala, a proto se hodí pouze k další kočce jako společnice. Má ráda ostatní kočky a pokud jí to dovolí, tak se o ně neustále otírá a snaží se o kontakt.

28.11.2017 – Sávinka je stále plachá a nic jí nepřesvědčí o tom, že jí nechceme ublížit. Sice si občas vleze do postele, ale vždy jen na kraj a pár minut.

13.3.2018 – Sávinka nás začala zlobit s jídlem a hubla, proto putovala na veterinu. Sice se bránila zuby drápy, ale nakonec se podařilo a pan doktor ji pořádně vyšetřil. Bohužel zuby už nejsou moc v pořádku a tak o několik z nich přišla. Teď jen doufáme, že bude opět v pořádku. U Sávy je problém s její plachostí. Odchytávat se musí minimálně ve dvou lidech a vždy jen na pár chvil, aby se zbytečně nestresovala. Má prostě ráda svůj klid a pohodlí. A hlavně když si jí lidé moc nevšímají. To je pak spokojená.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 8 roků a 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 562010
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Jakub Taške200,- KčMěsíčně
Marie Kuncová100,- KčMěsíčně
Milada Hosová150,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...