Galerie z domova
Sasanka

Sasanku spolu s její sestrou Lesankou přinesla do kralupského psího útulku nálezkyně s tím, že si je nemůže nechat. A protože psí útulek je pro psy, putovaly holky k naší dočaskářce Markétce. Obě kočičky jsou naštěstí v pořádku a jsou neskutečně mazlivé.  V novém domově uvítají zvířecího kamaráda.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna12.10.2018
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

14.10.2018
Dobrý večer, posíláme Vám pár fotek z nového domova Sasanky. Během první hodiny prozkoumala celý byt a seznámila se se spolubydlící kočičkou Jůlinkou, která byla více vyděšená než Sasanka. Druhý den Sasanka vyzkoušela všechny hračky, běhání po schodech nahoru a dolů, a okusování květin, až do úplného unavení. Třetí den to již vypadá, že se i bázlivější Jůlinka trochu uklidnila a bude soužití bez větších problémů.