Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Sally

Sally byla nalezena v Kralupech v dost špatném stavu. Má chronický zánět horních cest dýchacích, ale jinak už je celkem v pořádku. Je hodná a klidná. Potřebuje čas, aby si zvykla na změnu prostředí.

17.12.2018 – Sally neustále trápí zánět horních cest dýchacích. Byly udělány krevní testy. Bohužel se objevilo renální selhání. Doufáme, že nasazením správné diety prodloužíme téhle krásce život a že bude ještě dlouho v pohodě. Jinak je kočička stále opatrná i když u jídla se už nechá pohladit.

27.4.2019 – Sally byla na kontrolních testech a renální hodnoty jsou v normě. Stále však přetrvávají vysoké hodnoty leukocytů a neutrofilů. Takže opět atb a uvidíme.

12.12.2019 – Sally začala opět hubnout a tak putovala z voliéry zpět na marodku. Zlobí jí velký zánět dásní a pro kontrolu byla odebrána i krev. Jsme zvědaví, co laborka ukáže.

16.12.2019 – Krevní testy prokázaly silný zánět v těle, ale jinak jsou hodnoty v normě. Původcem všech zdravotních problémů nejspíše budou problémové dásně. Zuby má Sally všechny v pořádku. Až se nám podaří zánět zaléčit, půjde bohužel Sally na trhání zubů a my budeme doufat, že jí tenhle zákrok pomůže a k zánětům už nebude docházet.

2.4.2020 – Sally dnes podstoupila trhání zubů. Přišla o většinu a zůstaly jí pouze špičáky. Čekáme na výsledky krevních testů.

17.4.2020 – Sally má zhoršené renální hodnoty, takže přešla na ledvinovou dietu, kterou naštěstí baští s chutí. Bohužel po atb na zánět má Sallynka dermatitidu, takže teď užívá Prednison který jí snad uleví. Jinak je Sally v pohodě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 8 roků a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 742018
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...