Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Rufus

Rufus je pravděpodobně další z řady nechtěných koček. Zoufale naříkal a pobíhal po ulici. Nálezkyně se o něj postarala a a zajistila základní ošetření. Podle lidí z okolí nikoho není.

Zrzavý krasavec Rufus je pěkné čertovo kvítko. V jednu chvíli umazlené rozkošně vrnící koťátko, o vteřinu později zkouší ostrost zoubků na čemkoli, co je zrovna po ruce. Je to skvělý parťák pro hravé kočky i psy (na psy sice není zvyklý, ale nepochybujeme, že by s nimi byl hned kamarád), protože má nekonečnou zásobu energie na hraní. A když se unaví, přemění se v roztomilé klubíčko, které se vám rozvalí na obličeji, ruce, noze (prostě tam, kde se zrovna Rufík nachází), a okamžitě vyžaduje pořádnou porci mazlení.

Rufus je kotě, které je všude hned doma. Z přepravky vyběhne s nadšením a jde ihned zkoumat. Že mu stojí v cestě syčící sedmikilový neznámý kocour? Není problém – očucháme, obejdeme. Každou návštěvu vítá ve dveřích (kterými se při té příležitosti pochopitelně zároveň snaží odejít), hned se mazlí, rád se chová. A taky pěkně roste, podle jeho pacek tipujeme, že z něj bude pořádný kus kocoura. Rufík má nevyvinuté jedno oko, které bude vhodné sešít, aby se omezilo riziko případné infekce (ideálně během kastrace, aby se vše vyřešilo najednou). Toto omezení mu ovšem ani trochu nebrání v podnikání různých blbinek, ze všech koťat řádí nejvíc, je ho všude plno. Hledáme pro něj domov pouze v bytě a ideálně v kočičí nebo psí společnosti. Může být i jedináček, protože je hodně kontaktní a mazlivý, ale v tom případě by potřeboval hodně zabavit, aby se nenudil a nevrhl se na rekonstrukci domácnosti :-)


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna18.10.2017
Stáří kočky 1 rok a 5 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...