Galerie z domova
Ruby

Maličkou asi pětitýdenní Ruby odchytila statečná nálezkyně na kulaťáku v Kladně. Naštěstí byla v pořádku a jediné co jí chybělo byla plná miska a pelíšek. Ruby je mazlivé a hravé kotě, v novém domově uvítá zvířecího kamaráda. Nabízíme ji pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.09.2018
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

23.12.2018
Hezký Advent, konečně jsem se dostala k tomu, Vám napsat pár řádek o naší kočičce Ruby, kterou jsme si od Vás v září vzali. Ruby je naše nová Veveřice. Teď je ten její ocas dost nebezpečný, už párkrát zahořel od svíček, protože pořád někde prolézá. Jinak Iggyho pěkně probrala z letargie, pořád ho prohání a kočkuje se s ním. Takže je u nás pěkně veselo. Je to přesně kočka, kterou jsme potřebovali. Moc Vám za ni děkujeme. A přejeme Vám všichni vše nejlepší, klidné Vánoce a dobrý vstup do nového roku.