Galerie z domova

20.09.2021


Rozinka

Malá Rozinka překvapila naši depozitářku uprostřed polí nad Bylochovem. Teta zastavila po lehkém ťukanci se srnkou a když vystoupila z auta, přiřítila se s hlasitým mňoukáním Rozinka a rovnou se nakvartýrovala do auta. Okolí bylo prohlédnuto, ale žádné další kočky tam nebyly. Malá byla hodně hladová, ale jinak v pořádku. Je vhodná pouze do bytu. Venku se hodně bojí. Je možné, že ji někdo v místě nálezu vyhodil.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna19.09.2021
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

20.9.2021
Dobry den, vcera jsme si od Vas privezli Rozarku. Je moc mila, jedla, wc ok, s nasim Cickem si uz hraji. Zasilam fotku. Hezky den.