Galerie z domova

07.11.2017


Roxy

Do naší péče se dostala mamina Missis a její prckové Rider, Roxy a Saxi. Nálezkyně celou rodinku hlídala na sousedním pozemku, dokud se nenastěhovali noví majitelé, kteří bohužel kočky nechtěli. Celá rodinka je naštěstí už vymazlená a dobře prospívá.

22.10.2017 – Saxi a Roxy změnily působiště, přesunuly se z karantény do butovického depozita v Praze. Během pár hodin se rozkoukaly a začaly si hrát, dokonce si našly čas už i na mazlení. Roxy má krásnou mramorovanou kresbu a má ráda drbání na zádech. Má trochu huňatější srst, je možné, že v dospělosti bude polodlouhosrstá. Do nového domova půjde ráda se svou sestrou, případně ocení společnost jiného zvířete. Anebo člověka, který se jí bude hodně věnovat :)

 

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna05.11.2017
Stáří kočky 1 rok a 4 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

7.11.2017
Přesun proběhl naprosto v poklidu, sem tam nějaké to mňouknutí. Holky si velmi dobře zvykají, už v neděli s námi spaly v ložnici. Přítel si ráno stěžoval, že ho neustále budilo vrnění 😁 Prozatím dostaly pracovní jména Pocem (původně Roxy) a Vypadni (původně Saxi), první je trošičku pomalejší a opatrnější a neustále v patách sestře průzkumnici, která zase vleze úplně všude a nejradši by mi spala na hlavě. Je to svízel přítula a moc ráda mi myje obličej jazýčkem. Časem, až je trochu víc poznáme, dostanou nová jména. Ještě než jsem jim po vypuštění stihla ukázat záchůdek, už ho šly obě samostatně použít. Včera jsem musela nakonec na chvíli do práce, trochu jsem se bála, co po návratu najdu, ale děvčata vzorně spala na gauči a všude čisto! Jsou to zlatíčka 🙂 Připojuji pár fotek, co se nám podařilo pořídit, když zrovna chvilku stály na místě.¨