Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Rouška

Krásnou Roušku jsme přijali z areálu jedné firmy, protože ji v původní lokalitě ohrožoval jeden ze zaměstnanců, který kočky očividně nemá rád. Neustále ty místní napadal, a tak nebylo zbytí a Rouška putovala k nám (spolu s kamarádem Respíkem). Zatím je opatrná, ale v původním místě byla mazlivá. Kočička je krásná a naštěstí přesun zvládla bez většího stresu. Vhodná do bytu, nebo do domku se zahradou na bezpečném místě.

22.2.2021 – Rouška se s námi začala zuřivě mazlit a při té příležitosti se nám ukázala v celé své kráse. Nám se zdála nějaká víc než při těle a tak dnes navštívila pana veterináře a podstoupila sono vyšetření. Pan doktor nás uklidnil s tím, že kočička je prostě vyž… a nebylo by od věci nasadit dietu :-). Takže máme velkou radost, že je vše v pořádku a Rouška může podstoupit očkování a následně odejít do nového domova, kde už je netrpělivě očekávána.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna14.04.2021
Stáří kočky 2 roky a 9 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...