Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Rico

Rico spolu s Fargem a Josie pochází z odchytu u starších manželů. Toulavá kočka se jim usadila v dřevníku a porodila tam i svá koťata. Mamina je už vykastrovaná a zůstala u nálezců. Rico byl zpočátku plachý, ale teď už je mazlivý. Miluje jídlo, ale mazlení dá i před ním přednost. Vhodný do bytu.

8.11.2020 – Rica jsme převezli do pražského depozita, kde se nyní pomalu rozkoukává. Mazlit se začal hned a když se mazlí, jde do toho celým tělem, nadskakuje na zadních, aby nám ducnul hlavou do ruky. S ostatními kočkami se také pozdravil, ale jinak je zatím spíše zdrženlivý a byt si pohlíží postupně. Rico je opravdu krásný tmavý nevšedně zbarvený mourek s černým vrškem hlavy a širokým černým pruhem na zádech – a jeho zářivé hnědožluté oči hned každého uhranou :)

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna13.11.2020
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...