Galerie z domova
Prima

Prima s Novou byly nalezeny v Kralupech nad Vltavou na místě, kde se houfují toulavky. Naštěstí jsou obě v pořádku a za pár týdnů už budou hledat nové domovy. Jsou čistotné a mají rády dobré jídlo. Kotěcí hry nejsou výjimkou.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna26.08.2018
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

30.12.2018
Dobry den, Primulka je teda pěkné zlobidlo😆 ale je naše a už bychom ji nedali. Na ruce moc chování nemusí, ale jen si lehnu do postele, tak už je na mně a mazlí se. Když si nacpe pupek, tak oddechuje na gauči anebo na parapetu u okna. Náš Roky ji přijal hnedka. Když na oba přijde velká únava, tak nám proste zaberou postel😀 Moc děkujeme za kočičku a za čas pošlu další fota.