Galerie z domova
Pongo

Kouřový Pongo pochází z velké továrny, kde nejsou zvířata vítána. Přišel společně s mámou Crue a sestrami Nanny a Perditou. Je to krásný kocourek, „samá noha, samá ruka“. Na začátku byl hodně bojácný, ale naštěstí ho to postupně přechází. Nechá se pěkně pohladit u jídla, to pak vrní na celé kolo. Občas si i mňoukne o pomazlení, jinak se ale spíše věnuje kočičím kamarádům, se kterými rád řádí.

V novém domově bude tedy potřebovat čas, aby si zvykl, a ideálně kočičího kámoše. Nabízíme ho do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumLenka a Honza - Praha
StavNašli domov
Kočka byla umístěna23.12.2017
Stáří kočky 1 rok a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

25.11.2018
Krásný podvečer přeji.23.12.2018 to bude rok,co jsme si od Vás z depozita Praha od " tety Lenky K" vzali půlročního kocourka Ponga. Přejmenovali jsme jej na Mikiho a krásně na to slyší. Je malinko mlsný, přibral 2kg. My nemáme Mikiho, ale on nás. Je to naše černý zlatičko. 15.10. byl kastrován.
31.12.2017
Ahoj, posílám první fotky z Pongova nového domova. Trvalo mu sice pár dní než vylezl z úkrytu, ale jinak si zvyká báječně!