Galerie z domova
Packa

Maličkého Packu spolu se sourozenci někdo odložil v krabici za vrata jejich nálezců. Ti jsou naštěstí velcí milovníci zvířat, tak se o prcky postarali do doby, než se u nás uvolnilo místo. Pacička je moc milý a mazlivý kocourek. Jméno dostal podle svého zranění. Má poškozené polštářky na přední tlapce, ale vůbec mu to nevadí. U jídla je vždycky první. Trošku to vypadá, že není takový trouba jako ostatní. V novém domově by neměl být sám. Od nálezců je zvyklý i na hodného velkého psa.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna05.12.2018
Stáří kočky 1 rok
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

7.1.2019
Packa, kterého jsme si vzaly s mamkou v prosinci z Hospozína posílá pozdrav. Má se dobře a doma prohání všechna zvířata. Je tak aktivní, že nemá čas ani pořádně přibrat. Děkujeme za něj