Galerie z domova
Oswald

Krásně zbarvený stříbrná mourovatáek s bílou náprsenkou, „čmárnutým“ ksichtíkem a bílými ponožkami, je dokonale vybavený pro dobývání vašich srdcí. Se svými sourozenci si rád hraje, škádlí se a zároveň dokáže vypadat naprosto nevinně. Miluje jídlo, a když se najde čas v napjatém programu, i mazlení. Oswald je jedním z koťat, která se narodila nově příchozí venkovní kočce na našem krmném místě v Dědibabech. Kočka své potomky nastěhovala do prázdné králíkárny, což bylo sice bezpečné místo, ale v období červnových extrémních veder zde teplota vzduchu dosahovala pro koťata životu nebezpečných teplot. Koťata se nám díky pozornosti krmičky podařilo včas přemístit do naší karantény a brzy se zotavila. Oswald se zpočátku bál a celá skupinka byla pěkně usyčená, stačilo však pár dní a je z něj pohodové kotě. Určitě by v novém domově ocenil další kamarády. Je bezproblémový, čistotný a vhodný pouze pro život v bytě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna14.08.2014
Stáří kočky 4 roky a 10 měsíců
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

5.5.2018
Poldinka Vám do Hospozína posílá hodně pozdravů.Pomalu se chystá na stěhování na chalupu.Tam se jí líbí úplně nejvíc. Je to pohodová kočička a mazel když má náladu na mazlení. S Waldíkem jsou parťáci (viz společné foto) a někdy lumpačí o stošest :-)
23.4.2017
Oswald (Waldík) zdraví spolu s malou Poldinkou. Oba jsou v pořádku a těší se na jaro až pojedeme na chalupu. Rádi mi tam utíkají ven do našeho atria (máme ze všech stran obestavěný dvorek) :-). Pozorují všechno a mají radost, že můžou lumpačit. Jinak jsou bázliví a schovávají se hned jak slyší nějaký neznámý hluk. Hlídám je jako oko v hlavě až se mi ostatní členové rodiny smějí :-D. Vyřizuji i od nich srdečné pozdravení. Přeji všechno nej pro práci s kočičkami i mimo ně.
28.05.2015
zdravíme Vás opět z Chomutova. Waldík nám vyrostl, je z něj krasavec :-) Již je vykastrovaný, nesl to celkem v pohodě. Rozhodli jsme se mu pořídit kočičí parťačku a tak máme zamluvenou Poldinku u paní Alenky ze Zvoleněvsi. Věřím, že si budou rozumět a budou spolu rádi. Mějte se krásně
04.01.2015
Dobrý den, zdravíme s Waldíkem z Chomutova. Schoval mi kabel k foťáku a tak mohu až nyní po nalezení zaslat pár zpráv a fotek z vánoc. Waldík je nejmazlivější kocourek pod sluncem, je to moje zlatíčko. Trochu se dobarvil i do světle hnědé a tak je mourek tříbarevný :-) Moc Vás všechny pozdravuje a slibuje další nové fotky. Mějte se krásně a posíláme také pac