Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Olivka

Želvovinová Olivka se k nám dostala poté, co ji majitelka přinesla na veterinu uspat. Opět zapracoval zdravý rozum veterináře a Olivka tedy putovala k nám. Kočička je poměrně velká a zatím se jí u nás moc nelíbí. Nikdy nebyla jinde než doma, takže jí nějaký čas potrvá, než si zvykne na takovou velkou změnu.

U původní majitelky byla mazlivá a spala s ní v posteli. Celý život byla jedináček, proto pro ni hledáme domov bez dalších koček a v bytě.

19.9.2017 – Olivka je velký mazel a ráda spí v posteli. Na ostatní kočky si už také zvykla, ale začíná si člověka přivlastňovat. V novém domově jí bude lépe bez dalších koček.

4.10. 2019 – Olivka se má čile k světu a vypadá to, že i přes drobné půtky si už na ostatní kočky zvykla a smířila se s tím, že nebude jedináček. Stále spí v posteli a jídlo jí také chutná.

21.5.2020 – Až na lednový zánět průdušek je Olivka stále v dobré zdravotní kondici. Ostatní kočky už snáší dobře a na život v depozitu si krásně zvykla.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavHledají domov, Virtuální adopce
Stáří kočky 12 roků a 8 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Platby a dárci

Platbu můžete provést na tento účet (jednorázově či měsíčně)
Č. účtu: 2800060940/2010
VS: 392017
Jméno a příjmeníČástkaFrekvence
Martina Kvapilová200,- KčMěsíčně


Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...