Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Nataša

Černobílou Natašu, spolu s Lídou, Zitou a Hanou (jména dostaly podle známých českých hereček minulého století) jsme převzali od rodiny jednoho hodně starého pána. Majitel bohužel zůstal v LDN, a tak celá jeho kočičí rodina čítající 18 hlav hledala nové domovy. Nataša je mazlivá a je vhodná do bytu. Nikdy nebyla venku a je zvyklá na další kočky.

4.1.2020 – Lídu a Natašu jsme převezli do depozita v pražských Butovicích. Obě holky zvládly přesun naprosto v pohodě a po vypuštění z přepravky se ihned začaly mazlit a zkoumat nové prostředí. I seznámení s domácími kočkami proběhlo na jedničku, aby se neřeklo, jednou dvakrát si zasyčely (domácí Max je přecejen dvakrát tak velký jako většina koček), ale pak se s vervou vrhly objevovat zbytek bytu. Během jednoho dne se plně aklimatizovaly a jsou tu jako doma.

Nataša je menší kočka, vypadá spíše jako odrostlé kotě. Je to nesmírně mazlivá kočička, po prvním pohlazení okamžitě začíná příst a pacičky propíná jen nás vidí. Je těžké ji vyfotit, protože k nám hned běží a chce se mazlit. Moc ráda se chová, převaluje se na klíně a nastavuje hlavičku i záda. Je hravá, s Lídou se navzájem prohánějí po celém bytě, oproti Lídě je ale klidnější. Jako správně zvědavá kočka nás často následuje přes celý byt, aby měla přehled, co se kde děje :) Může být i jedináček, ale kočičí nebo psí společnost ocení. Rychle si zvykne na nové prostředí a je vhodná i k dětem.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.01.2020
Stáří kočky 2 roky a 7 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...