Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Muko

Malá Muko je potomkem plaché kočky z krmného místa Odolena Voda. Maminu se po několika letech konečně podařilo odchytit a už je vykastrovaná. Zbyla po ní Muko a její sestra Kéla, které se krmičce podařilo docela ochočit a tak po zjištění, že je malá Muko nemocná, putovaly obě kočičky k nám. Muko má bohužel velkou cystu na slinné žláze, která jí už tlačí na oko a musí co nejdříve na operaci. My jen doufáme, že vše dobře dopadne a kočička bude v pořádku. Muko je zatím bojácnější, ale jinak je to hodná kočka. Je čistotná a časem se určitě osmělí a bude z ní mazel.

29.7.2020 – Muko má za sebou operaci při které jí byla odstraněna celá slinná žláza. Zatím to vypadá dobře. Kočička je sice opatrná, ale pooperační ránu si nechala omývat a byla moc hodná. Patrně jí zůstane zdeformovaná levá strana tváře, protože cysta úplně vytlačila čelist do strany. Muko to však nevadí, dobře jí a je v pohodě. Je vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 5 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...