Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Mio

Krásný modrooký Mio se k nám dostal kvůli dlouhodobé hospitalizaci jeho majitelky. Jeho neobvyklé jméno pochází z toho, že majitelé si původně mysleli, že je holčička, a pojmenovali ho Mia. Když zjistili, že holčičce něco přebývá, vzniklo z toho hezké a neobvyklé jméno Mio.

Mio je jako mnoho bílých modrookých koček hluchý, jeho handicap ho ale nijak neomezuje. Kvůli jeho bezpečí pro něj ale hledáme umístění pouze do bytu a bez změn prostředí (cesty na chatu a podobně). Stejně tak by pro něj byla lepší klidnější domácnost, kde se nebude lekat nenadálých pohybů, ideálně tedy bez malých dětí. Mio si po přesunu do nového prostředí pár dní zvykal, ale už druhý den se začal mazlit a následně zkoumat nový byt. Po pár dnech jsme ho seznámili s kočkami, což proběhlo úplně v poklidu. Mio je hodně opatrný kocourek, v novém prostředí si dává velký pozor a schovává se. Když se ale osmělí, začne podnikat výpravy čím dál od své schovávačky. Je hodně mazlivý, ducá hlavičkou a nastavuje ji na hlazení. Chování zatím moc nevyhledává, ale budeme na tom pracovat :)


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.09.2019
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...