Kontakt

Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Merino

Merino se k nám dostal spolu se sourozenci Žinylkou, Velurkem, Mohérem a Kašmírem. Majitelé jsou již staří a nemocní a tak prckové putovali k nám. Merino je veselé a hravé kotě. Miluje jídlo, hry a lidi.

8.2.2020 – Merino byl přesunut do butovického depozita se svým bráškou Kašmírem. Oba okamžitě vylezli z přepravky se zvědavým pohledem, co jsme jim to připravili za novou zábavu. Během vteřiny se začali mazlit a otírat o nohy, při pochování hned předli. Zkoumali nový prostor, ale každu chvíli se vraceli pro pohlazení. Vzhledem k jejich evidentně rychlé aklimatizaci jsme se rozhodli nenechávat je oddělené, ale rovnou je vypustit do bytu. Ihned tu byli jako doma, vše prozkoumali, hráli si s hračkami a do toho se mazlili. S dospělými kočkami se seznámili úplně v klidu, jen trochu naježili kožich, aby bylo vidět, že to nejsou žádní prckové, a šlil dál. Merino dělá čest jeho jménu, má heboučkou srst, která svádí k hlazení a chování. Je to velice mazlivé a kontaktní kotě, rychle si zvyká na nové prostředí, myslíme si, že je vhodný i do rodiny s dětmi. Na pejska by si také určitě zvykl hned. Nabízíme ho pouze do bytu.

P.S. Merinek je čím dál kontaktnější, je první, kdo nás vítá u dveří a dožaduje se okamžitého mazlení a chování. Jakmile se pohneme, běží za námi, motá se pod nohami a doufám, že fříve či později neodoláme a vezmeme ho do náruče. Doufá správně, té vrnící kuličce se opravdu odolat nedá :)


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

V případě zájmu o tuto kočku můžete depozitum kontaktovat jak emailem, tak telefonicky. Nicméně vzhledem k tomu, že jsme zpravidla přes den v práci, nemůžeme zaručit okamžitou reakci. Proto doporučujeme mailovou komunikaci. Můžete také využít kontaktního formuláře přímo na profilu depozita.

Kontaktovat depozitum

Detail kočky


DepozitumZuzana - Praha 13
StavHledají domov
Stáří kočky 4 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...