Mata Hari

Mata Hari je takový malý špion. Všude je, nikdo jí nevidí se přemísťovat, vždycky odněkud vykoukne a u misek je zaručeně jedna z prvních. Jediné její prozatímní mínus je, že se nechce nechat mazlit. Je nedůvěřivá, doteku se bojí. Miluje ostatní kočky, ale z lidí má trochu strach. Po několika měsících u nás v depozitu se už k člověku přiblíží a za jogurt se nechá i pohladit – ale jen trochu a jen chvíli. Po ránu jí nacházím spát v nohách postele. Mata Hari je velmi roztomilá malinká kočička s lišáckým kukučem, která ale bude potřebovat trpělivé majitele. V novém domově by měla být s minimálně jednou další kočkou/kocourkem. Není vhodná jako jedináček a k dětem. Je čistotná a ráda baští. Hlavně ten jogurt, ten líže i z prstu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumIvana - Praha 1
StavNašli domov
Kočka byla umístěna13.06.2010
Stáří kočky 10 roků a 6 měsíců
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

26.11.2010
Almara (Mata Hari) se ma dobre, je z ni docela drbaci kocka prekvapive ;) jinak je to spratek teda non plus ultra :)) vyhrabava hlinu z kytek, schovava veci a tak :))