Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Mařenka

Mařenka k nám přišla spolu s kamarádem Matýskem. Dosud žili u rodiny, která měla ještě i dva pejsky, ale která se již bohužel z rodinných důvodů nemohla o tolik zvířat starat. Nechali si tedy dva psy, kteří mají epilepsii a Matýskovi s Mařenkou chtějí dopřát nový domov tam, kde by se měli dobře.

Mařenka byla v původním domově taková dámička, která se nemazlila s každým, ale zjevně má ráda změny, protože po převozu do depozita na Praze 6 se ukázala jako průzkumník a mazel. Stačí jí chvilka a už si vás přijde očuchat a kamarádit se. Od někoho se nechá hladit, dalšímu leze rovnou na klín. Prostě pohodářka.

Je to kus kočky – váží přes 5 kg, má nádhernou srst a je vidět, že o ni bylo velmi dobře postaráno. Hledáme pro ní nový domov klidně i s bezpečnou možností chodit ven, ideálně jako společníka k dalšímu zvířeti. Nemusí jít do nového domova přímo s Matýskem.

 


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumMinidepozita
StavOpustili nás
Kočka zemřela12.07.2016
Datum narození není známo 
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...