Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Macek II.

Zrzavého kocoura Macka jsme přijali od majitelky. Původní majitelka zemřela už před rokem a nová se již ze zdravotních důvodů nemůže o kocourka starat. Macek potřebuje vymazlit a pořádně vykrmit. Krevní testy naštěstí neukázaly nějaký závažnější zdravotní problém. Vhodný i do domku s výběhem na bezpečném místě.

22.11.2021 – Macík má po prvním očkování. Zatím je pořád opatrný, ale před pár dny už u jídla začal hlasitě příst a my doufáme, že se časem osmělí a bude opět mazlivý. Jídlo má rád, je čistotný a kožíšek se časem také spraví.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavHledají domov
Stáří kočky 11 roků a 6 měsíců
PohlavíKocour
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...