Galerie z domova
Luna

Maličkého Pluta spolu se sourozenci našla nálezkyně ve stájích. Bohužel jejich mámu už pár dnů nikdo neviděl, a tak prckové putovali k nám. Potřebují pořádně vykrmit a dát dohromady kožíšek.

14.7.2019 – z malého Pluta se vyklubala kočička Luna.

21.7.2019 – Prckové mají po prvním očkování a brzy se rozprchnou do nových domovů. Luna je mazlivá a čistotná kočička. Miluje jídlo a dovádí jako každé správné kotě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.08.2019
Stáří kočky 1 rok a 2 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

5.8.2019
Dobrý deň :) tak ozivam se po víkendu. Zoznamovacka s Filipem v poradku, síce stále nechápe čo sme donesli domu ale snaží se :D s Barou je to trochu horší ale myslím že to pujde. Neni tam agrese Jen na Lunu zasyci keď ku ni príde a spis si myslím že se Bara boji Luny. Necháme im prostor a myslím že to pujde. Každopádne Luna bašti za 5 kocek. Klidne odstrčí Filipa od jidla a sezere mu to a Filip jenom cumi :D Je to číslo a hodne lita pomedzi nohy musíme dávať pozor. Stačí že se ji nekto dotkne prstem a už zapína motorček. Je moc krásna a veselá a ja sem za ni moc rada ❤️