Galerie z domova
Ludvík

Ludvík – největší ze tří sourozenců. Je velmi akční a inteligentní, musí mít neustále něco na práci. Má velmi svéráznou povahu, pokud se mu něco nelíbí vztekle pomňoukává. Velice rád jí. K lidem je přítulný, ale raději si hraje, mazlení je až na druhém místě.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 500 Kč, u kastrované kočky 800 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna03.08.2017
Stáří kočky 1 rok a 3 měsíce
PohlavíKocour
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

20.8.2017
Dobrý den, posíláme fotografie kocoura Ludvíka, který nyní slyší na jméno Max. Kocour je po očkování a v pořádku, dělá nám velkou radost, i když semtam dokáže zlobit. A nakonec v příloze zasíláme fotky kocourka, který nebojte se, neumí jen spát :)