Galerie z domova
Locika

Maličkou Lociku spolu s Rezedou někdo vyhodil z auta u Kačického hřbitova na krajnici silnice. Nálezci jedoucí v tu chvíli kolem se o prcky postarali a odvezli je k naší paní veterinářce. Tam si holky počkaly než se u nás uvolnila karanténa. Teď už jsou kočičky u nás a mají se čile k světu. Jsou mazlivé, hravé a milují dobré jídlo. Vhodné do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna10.08.2019
Stáří kočky 4 měsíce
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

11.8.2019
Dobrý den, posíláme první obrázky Lociky Čekanky. Je krapet oříšek vyfotit je tak, aby na fotce nebyly jen rozmazané fleky. Holky se pomalu seznamují. Locika syčí a Čekanka vrčí... To nás baví :D Na krev nedošlo, ale první noc toho tedy rozhodně moc nenaspaly a vzájemně na sebe pořád číhaly. Locika to měla opravdu na salámu. Po vyndání z přepravky popadla první hračku a absolutně ignorovala nás i změnu prostředí. Na Čekanku jen syčela, ať jí při hře neruší :D Locika je hodně opatrná, už se s námi mazlí, ale vylekají jí jakékoliv prudké pohyby. Děkujeme za obě mimina, jsou čistotná, hravá a prostě kouzelná. Rozmazlujeme a rozmazlujeme :D