Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Líza

Starší kočku Lízu nám předali sousedé zemřelého majitele. O kočku se starali po dobu než se u nás uvolní karanténa, za což jim patří dík. Líza je hodná a mazlivá, ocení klidnou domácnost pravděpodobně bez dalších zvířat. V původním domově neměla žádného zvířecího kamaráda.
Líza je správnou volbou pro člověka, který má rád svůj klid a potěší ho milá společnost starší kočky. Je vhodná do bytu, čistotná a rozhodně ji neláká šplh po záclonách či jiné kotěcí nesmysly. Bude vděčná za plnou misku, pohlazení a teplý pelíšek, víc netřeba. Jen z jídla spíše ocení měkkou stravu protože už jí nezbývá moc zubů. Do nového domova může odejít od 8.9.2015.

8.9.2015 – Líza se nám bohužel moc nelíbila a tak jí dnes byla na veterině odebrána krev na testy. Bohužel se naše podezření potvrdilo. Kočička má problém s ledvinami. Vysoké hodnoty leukocytů ukazují na silný zánět v těle, pravděpodobné je nádorové onemocnění. Dle našeho veterináře se jedná o dlouhodobější problém. Vzhledem k tomu, že se jedná o starší kočičí dámu která je ve velmi špatné kondici, nebudeme Lízu zatím zatěžovat dalšími zákroky. Snažíme se aspoň trochu zvednout váhu, ale vzhledem k diagnóze to nebude lehký úkol.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumJarka - Kralupy
StavOpustili nás
Kočka zemřela06.02.2016
Datum narození není známo 
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

Zatím tu žádné zprávy nejsou...