Galerie z domova

05.03.2021


Lily Rose

Lily Rose se k nám dostala poté, co se do rodiny narodilo mimčo a kočička začala být agresivní. Lily Rose je nádherná kočka a pošramocenou důvěrou. Zpočátku bude potřebovat trpělivý přístup, ale jakmile se osmělí, je mazlivá a hodná. V novém domově bude radši sama. Vhodná pouze do bytu.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o dar na veterinární péči, tento dar je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku a darů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 1200 Kč (vakcinace, čip, testy FIV/FELV, odblešení a odčervení), dvakrát očkované kotě už 1600 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 2000 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 800 Kč, u kastrované kočky 1000 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený dar na veterinární péči se dá odečíst z daní, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna24.02.2021
Stáří kočky 3 roky a 1 měsíc
PohlavíKočka
KastraceANO
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

5.3.2021
Posílám pár fotek Lily z nového domova. Kočička si zvykla vlastně hned a od doby co k nám přišla, s ní nebyl sebemenší problém. Je hodná, poslušná a pořád by se mazlila... Lepší zvíře jsem si nemohla přát. Na fotkách Lily jak odpočívá a baští šáchor, který si hodně oblíbila...