Galerie z domova


Zatím tu žádné fotografie nejsou...

Lesanka

Lesanku spolu s její sestrou Sasankou přinesla do kralupského psího útulku nálezkyně s tím, že si je nemůže nechat. A protože psí útulek je pro psy, putovaly holky k naší dočaskářce Markétce. Obě kočičky jsou naštěstí v pořádku a jsou neskutečně mazlivé.  V novém domově uvítají zvířecího kamaráda.


Když si u nás vyberete kočku, požádáme vás o příspěvek na veterinární péči, tento příspěvek je využit na zaplacení veterinárních výdajů. Jsme malá nezisková organizace, veškeré výdaje spojené s péčí o kočky (veterina, krmivo, stelivo, léky, doprava) hradíme ze svých výplat, ze zisku charitativního krámku, darů a částečně právě z příspěvků nových majitelů. Náklady na péči o kočky nejsou zanedbatelné, jednou očkované kotě vyjde po veterinární stránce cca na 500 Kč (vakcinace a několikanásobné odčervení), dvakrát očkované kotě už 900 Kč a v případě kastrované a dvakrát očkované kočky se dostáváme k částce přes 1500 Kč. Při adopci kotěte zaplatíte příspěvek ve výši alespoň 600 Kč, u kastrované kočky 900 Kč. Pokud nový majitel může a chce přispět více, nebo kočkám přinést něco na zub, hračku či stelivo, budeme rádi :) Při převzetí kočky dostanete i její očkovací průkaz a pokud je kočka čipovaná, tak i registrační kartu k čipu. Zaplacený příspěvek na veterinární péči se dá odečíst z daní jako dar, potvrzení vám rádi vystavíme.

Detail kočky


DepozitumAlena - Hospozín
StavNašli domov
Kočka byla umístěna16.10.2018
Stáří kočky 10 měsíců
PohlavíKočka
KastraceNE
OčkováníANO
OdčerveníANO

Zprávy z domova

25.10.2018
Dobrý večer, dle dohody píši ohledně kočičky, kterou jsme si převzali dne 16.10.2018. Kočičku Lesanku jsme přejmenovali na Madlenku. Velmi rychle se u nás zabydlela a dělá nám samou radost. Je naprosto úžasná a máme ji moc rádi. Socializovala se v podstatě ihned. Samozřejmě nedá jinak, než že bude spát v posteli u mých nohou:))) Čas, kdy jsme v práci, zvládá velmi dobře. Máme doma babičku, tak jí dělá společnost. Nejsou spolu stále, aby si Madlenka zvykla na to být i nějaký čas sama. Ona prý přes dopoledne stejně většinou spí. Odpoledne se jí pak dostatečně věnujeme. Jsme z ní opravdu nadšení! Krmíme ji kapsičkami, paštičkami a granulkami pro koťata, ale i vařeným masem a zeleninou. V příloze Vám posílám 2 fotky. Jedna je focena hned první den, co jsme si ji přivezli a druhá je focena tento týden (židle je její oblíbená prolejzačka). Velice za ni děkujeme!